SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ACME BK01 Tastjerë me Bluetooth
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo tastjerë bënë të mundur funksionimin e përshtatshëm në distanca deri në 10 metra. Ka bateri litium dhe ngarkohet në vetëm katër orë, duke garantuar operimin e vazhdueshëm për dy muaj. Tastjera përmban butona të ulët (5,5 mm në lartësi) që do të thotë që duart tuaja nuk do të lodhen edhe gjatë orëve të zgjatura të punës. Eshtë shumë kompakte, që do të thotë që ju lehtësisht mund ta merrni me vete kudo që shkoni. Keyboard ACME BK01 Ultrathin Bluetooth është një domosdoshmëri për çdo profesionist q ka një PC tabletë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13087 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »