SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Sweet Kiss Natyral Lipstick
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Të gjitha të mirat e natyrës në një buzëkuq, për të përmbushur tre kërkesat kryesore të cilat janë: ngjyra rrezatuese, komforti dhe ushqimi i buzëve. E mirë për buzët e tua sepse është : 100% natyral, përmban vaj ushqyes Magnolia, e pasuruar me gjalpë mundëson një ushqim 8 orësh dhe përmban minerale natyrale dhe vajëra bimor. Gjenden 9 lloje të nuancave të ndryshme që mundësojnë një pamje shkëlqyese gjithmonë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13083 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »