SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Sweet Kiss Lipstick
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyrë me intensitet të lartë me vetëm një prekje të lehtë. Visheni buzëqeshjen tuaj me ngjyra intense e të shkëlqyeshme falë cilësisë unike të vajrave dhe balsamit unik që tregojnë një efekt mëndafshi të shkëlqyeshëm në fund. Një gjeneratë e re e cila mundësohet nga seleksionimi i vajrave tepër të buta e të mira ofron një rehati maksimale pë rreth 8 orë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13080 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »