SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Set Bizhuteri, Varse dhe Byrzylyk
Çmimi :
€19.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Set bizhuteri varse dhe byrzylyk dore. Materiali çelik, i punuar në formë lulesh i dekoruar me perl industriale. Masa : One Size

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13077 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »