SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bluzë me logo
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Stampim në bluzë vetëm në një anë. T-shirt i bardhë. Krahët me ngjyra sipas dëshirës. Foto e qartë dhe rezistente ndaj larjeve. Materiali: Pambuk

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13074 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »