SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Effect 3D Lipgloss
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Falë efektit me mikro shkëlqyes arrihet rezultati mahnitës i shndritshëm i buzëve tuaja. Me anë te Effet 3D MAX buzët tuaja janë të buta dhe rrezatuese duke e vënë kështu në pah buzëqeshjen tuaj të shndritshme. Bonusi i Bourjois: aplikatori i mencur që mundëson një lyerje të të gjithë sipërfaqes së buzëve pa gabim duke i bërë ato më voluminoze. Në treg gjinden 6 lloje të ngjyrave të ndryshme për buzë të buta e më voluminoze.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13069 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »