SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kitare Elektrike
Çmimi :
€157.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kitare elektrike,model Les Paul. Ngjyre e zeze dhe me magnete dopio. Tastiere shume e lehte dhe manovrushme per tipet e muzikes Rock dhe Blues.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13061 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »