SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kitare klasike
Çmimi :
€43.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kitare klasike e madhesise 4/4 per amator dhe fillestar. Me tela nejloni dhe me ngjyra te ndryshme,te kuqe,te zeze,blu,te verdhe,ejt.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13059 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »