SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kitare Elektro-akustike
Çmimi :
€129.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kitare elektro akustike,shume e mire per te bere muzik live dhe vetene muzikore. Ka magnet te fuqishem dhe tingull te paster.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13058 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »