SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kitare Akustike
Çmimi :
€121.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kitare Akustike e modelit Jumbo. E ndertuar me dru te zgjedhur dhe me tastier ne palisander. Shume e lehte ne perdorim dhe me tinguj te ballancuar.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13057 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »