SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kitare Klasike Profesionale
Çmimi :
€143.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kitare klasike madhesia 4/4,per studente dhe profesionist. Ndertuar me dru te perzgjedhur te kuq dhe te bardhe.Bashke me kitaren ka dhurate nje pale tela nga marka me e mire,D'Adario,per kitare klasike.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13056 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »