SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tullumbac i personalizuar
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tullumbac i personalizuar. Zgjidhni foton tuaj të preferuar dhe bëni Upload te "Zgjidh Dokumentin". Diametri: 21 cm. Tullumbaci personalizohet me një dekorim të veçantë për djem ose vajza.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13036 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »