SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Printer Laser
Çmimi :
€969.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung Printer Laser Xpress Wireless M2022W Samsung është një printer që mund të perdoret në zyra. Samsung printer pikturë njëngjyrëshe është projektuar thjesht për të përmbushur nevojat tuaja me efikasitet. Ajo është e shpejtë dhe e lehtë për tu përdorur me Wirwlwss.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13016 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »