SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Printer HP Laserjet
Çmimi :
€128.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Printer HP Laserjet Pro M1132 MFP Hp eshte një printer që mund të perdoret ne zyra. Pro HP LaserJet printer pikturë njëngjyrëshe është projektuar thjesht për të përmbushur nevojat tuaja me efikasitet. Ajo është e shpejtë dhe e lehtë për tu përdorur dhe me me USB kabllo.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13011 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »