SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Helena Frans Caviar set
Çmimi :
€214.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Oferta përfshin një seri të anti - plakje të fytyrës Helen Frans havjar me përbërësit e çmuar havjar, të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë: 1 . Havjar DAY CREAM ujore, krem i perditshem anti-plakje, anti-rrudhë dhe hidratues i fytyrës. Përbërja e ushqyesve të vlefshme të havjar kombinuar me vitamina, ekstrakte bimore dhe oligopeptides hidratues, rigjallëron lëkurën tuaj si dhe përmban substanca për mbrojtje nga rrezatimi i përditshem në qytet, që është dhe shkaku kryesor i plakjes së parakohshme të lëkurës. 2 . Havjar NIGHT CREAM anti - rrudhë, kujdes per fytyrën, i koncentruar, ushqyes, anti - plakje krem nate, me perberes havjar Ekstrakt, vaj kamomili. Ajo ndikon në shtresat e thella të lëkurës, rrit aktivitetin qelizor, duke rritur prodhimin e kolagjenit gjatë natës. Per moshat e reja, shenjat e plakjes vonojne në mënyrë të konsiderueshme, ndërsa në moshat më të vjetra rrudhat vijne duke u zbutur. 3 . Havjar EYE krem anti - rrudhë, kujdesit intensiv për 24 orë per syte tuaj. Dizenjuar për nevojat specifike të indeve të lëkurës të brishtë të syrit, e cila krijon dhe rrudhat e para.

Made in Greece.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13010 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »