SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aromatizues Trupi
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aromatizuesi i trupit është 250 ml dhe ka një aromë unike të luleve Lavander dhe Jasemin. Aroma e tyre mban shumë gjatë dhe është praktike për tu mbajtur me vete kudo në cantë. Këto dy aroma janë të ndara nga njra - tjera.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13009 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »