SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jastëk Silikoni per Bebe
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jastëku Silikon, është një jastëk ku mbushja e tij është e gjitha 100 % silikon, është një jastëk i butë dhe shumë komod në fjetje, për bebat e vegjël. Eshtë antialergjik dhe antibakterial, shtresa e sipërme ësht100 % pambuk. Përmasat e tij janë 35 x 45 cm.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13008 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »