SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Batanije për Bebe Pom Pom
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Batanije per Bebe Pom Pom 90 - 90 cm. Eshtë një batanije e cila përmban 100 % pambuk. Kjo batanije është e bute si mendafsh, është e holle, por mban shumë ngrohtë. Eshte antialergjike dhe antibakteriale. Lahet në lavatrice me 30 gradë. Disponohet në ngjyrë roze dhe te bardhe.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13007 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »