SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Batanije Rose, Teke
Çmimi :
€52.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Batanije Rose Teke 160 - 220 cm. Eshtë një batanije e cila përmban 70 % pambuk dhe 30 % akrilik. Kjo batanije është e bute si mendafsh,është e holle,por mban shumë ngrohtë. Lahet në lavatrice me 30 gradë. Disponohet në ngjyrë E Kuqe me Pana.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12989 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »