SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trapunto Dopio Alissa Country
Çmimi :
€236.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :

Trapunto Dopio Alissa Country me përmasa 240 x 260 cm, përfshin edhe dy këllëfët e jastkut. Kjo trapunto është 100 % pambuk, gjen përdorim jo vetëm si mbulesë krevati por edhe si jorgan për fjetje. Materiali i pambukut është i cilësisë së parë, kështu që është antialergjik dhe anti bakterial. Lahet në lavatrice me 30 gradë dhe nuk dëmtohet. Ngjyrë lejla e lehtë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12905 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »