SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trapunto Dopio Eldora
Çmimi :
€243.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trapunto Dopio Eldora me përmasa 240 x 260 cm, përfshin edhe dy këllëfët e jastkut. Kjo trapunto është 100 % pambuk, gjen përdorim jo vetëm si mbulesë krevati por edhe si jorgan për fjetje. Materiali i pambukut është i cilësisë së parë, kështu që është antialergjik dhe anti bakterial. Eshtë me dizenjo nga të dyja anët, nga ana tjetër është ngjyr krem lisho. Lahet në lavatrice me 30 gradë dhe nuk dëmtohet. Ngjyrë pana,krem dhe e bardhë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12904 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »