SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aromatizues Jasmine
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aromatizuesi Ambientit me Aromë Jasemi,është 100 cc. Aroma e saj është e mahnitëse për ambientet e shtëpisë, lokalit, dyqanit, apo të zyrës tuaj. Kjo lloj arome është e qëndrueshme dhe shumë e ëmbl.


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12899 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »