SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gloria Vazo Dekorative Qeramikë
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gloria Vazo Dekorative Qeramikë,shërben si dekoruese në ambientet tuaja. Vazoja është e përmasave 12,2 X 11,8 x 18,4 cm, dhe është me ngjyrë të bardh.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12897 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »