SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gloria Pjatë Dekorative Qeramikë
Çmimi :
€26.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gloria Pjatë Dekorative Qeramikë, shërben si dekoruese në ambientet e shtëpise apo te zyrës tuaj. Eshtë e punuar me lëndën e qeramikës,dhe është me ngjyrë të bardhë. Përmasat e saj janë 4,27,5 X 27,5 X 2,5 cm.


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12896 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »