SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtëse ëmbëlsirash Sweet Cup Cake
Çmimi :
€38.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbajtëse ëmbëlsirash Sweet Cup Cake, është me dy funksione edhe si mbajtëse ëmbëlsirash por edhe si mbajtëse qirinjsh. Eshtë e punuar me hekur dhe ka 4 gota të kthyera përmbys, këto detaje e bëjne akoma edhe më të vecantë këtë aksesor. Përmasat e saj jan 46.5 X 9.5 X 46 cm. Ngjyra e bardhe.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12895 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »