SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtëse Dere Horse
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbajtëse Dere Horse,me formën e kalit,dhe me ngjyrë kafe të errët. Shërben edhe si mbajtëse dere,por edhe si dekorative për shtëpinë.


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12894 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »