SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtëse Peshqiri Jesy
Çmimi :
€43.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbajtëse Peshqiri Jesy,është një aksesor për në tauletin tuaj. Eshtë shumë praktik,dhe nuk nxë shumë vënd. Mbajtësja Jesy është ngjyrë e bardhë dhe nuk ndryshket. Përmasat e saj jan 36 x 22.5 x 98 cm.


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12889 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »