SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Welcome
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Welcome,për ta vënë te dera,me dizajnin e festave t fundvitit. Përmasat e saj janë 45 x 75 cm. Eshtë ngjyrë mat dhe është shumë praktik në përdorim.


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12882 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »