SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasqyrë Flower Anna
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasqyra Flower Anna,është një pasqyrë praktike për tu mbajtur në xhep,ose në cantën e tualetit. Pasqyra e saj është shumë e qartë dhe është me dy madhësi t ndryshme,normale dhe zmadhuese.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12878 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »