SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Little Round Pot Smokey Eye
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Një formulë e re me cilësi të përmirësuar në masë të madhe dhe me një përzierje të menjëhershme e të pa arritshme me lëkurën. Lloje të reja të hijeve: një shumëllojshmëri e balancuar, e punuar me kujdes që juve dhe syrit tuaj tju sjellë më të mirën.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12856 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »