SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Smoky Eyes
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E paketuar në një mënyrë shumë kompakte, vijnë Bourjois Smoky Eyes hijet me tri ngjyra të ndryshme brenda një intensiteti plotësues të ngjyrave. Nga mbrapa paketimit mund ti gjeni këshillat e profesionistave për aplikimin e hijeve që të fitoni një rezultat përfundimtar tërheqës e profesional. Furça dy anësore është projektuar në mënyrë të tillë që ju mund ti aplikoni hijet ashtu si keni dëshirë. Formula e saj mbështet zonat delikate të syrit me anë të përmbajtjes së pudrave minerale dhe pa aromë. Disponohet me 6 kombinime të tre hijeve për një dukje të ndryshme e tërheqëse çdo ditë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12854 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »