SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Propelling Eye Liner Pencil
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vijëzues preçiz. Ky vijëzues preçiz ka një formulë të përzier në mes të lapsit të syve, afat gjatë dhe një peneli të lëngshëm. Përmban vitamina dhe dyll bletësh. Eshtë në paketim së bashku me prerësen e ndërtuar në kapak në mënyrë që ta bëjë aplikimin sa më të lehtë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12851 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »