SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Liner With Felt Tip
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Definicion pa vështirësi. I lehtë për tu aplikuar me anë të majës së qëndrueshme të penelit. Një penel që me anë të majës së butë e të qëndrueshme mundëson një aplikim afat gjatë dhe të lehtë. Kjo majë e butë lejon çdo femër të arrijë pamjen e dëshiruar.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12850 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »