SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois New Liquid Eye Liner
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rezultati thelbësor glamur dhe femëror i makiazhit. Një furçe perfekte e butë e kombinuar me aftësinë e qëndrimit për 16 orë mundëson aplikim e një lyerje të jashtme perfekte e të dredhur. Formula e lëngshme mundëson një lyerje intense të syrit.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12846 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »