SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Liner Clubbing and Ultra Black
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peneli vibrant për një efekt të mrekullueshëm. Furca e tij preçize e lehtë në përdorim siguron një rezultat të lartë. Aplikoni penelin Clubbing në mënyrë të lehtë vetëm në bazat e qërpikëve sa për ta definuar pamjen. Është 100% i qëndrueshëm ndaj lotëve dhe djersës kështu që vendoseni atë pa hezitim.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12844 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »