SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jorgan 4 Stinët Çift
Çmimi :
€143.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jorgani 4 Stinët Çift është i përmasave 200 x 220 cm. Shtresa e sipërme e tij është 100 % pambuk dhe materiali me të cilin është mbushur është Mikrofibra. Nga vete emri i tij kuptojmë që ky jorgan është me dy shtresa të cilat kapen së bashku me butona Snap. Ky lloj jorgani gjen përdorim edhe si jorgan edhe si batanije,sepse në bazë të stinës e përdor me një ose me dy fletë. Jorgani 4 stinët është efikas në parandalimin e humbjes së nxehtësisë, është i butë dhe mjaft i lehtë. Lahet në lavatrice me 30 grad.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12840 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »