SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jorgan Penelope Mikrofiber Tek
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jorgani Penelope Mikrofibër,është një jorgan i përmasave 160 x 220 cm. Ky jorgan është i mbushur nga materiali mikrofibër,dhe shtresën e sipërme e ka 100 % pambuk. Jorgani mund të lahet në lavatrice me 30 gradë,dhe nuk dëmtohet. Mikrofibra në këtë lloj jorgani luan një rol kryesor në ajrosjen e tij,pasi bën të mundur transferimin e ajrit. Mundëson një ngrohje te mirë dhe në bazë të funksionit Mikro - Venting, nuk lejon djersitjen. Jorgani Penelope është i lehtë dhe mjaft i butë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12838 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »