SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jastëk me Pendë Pate Luxury
Çmimi :
€89.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jastëk me Pupla Pate Luxury,është një jastëk i cili është i mbushur me majën e pendës së patës. Shtresa e sipërme është 100 % pambuk. Ky jastëk nuk krijon gudulisje dhe është shumë i rehatshëm. Përmasat e tij janë 50 x 70 cm.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12831 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »