SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jastëk Silikoni
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jastëku Silikon, është një jastëk ku mbushja e tij është e gjitha 100 % silikon, është nje jastëk i bute dhe shumë komod në fjetje. Përmasat e tij janë 50 x 70 cm.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12823 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »