SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aromatizues Bear
Çmimi :
€24.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Argjila natyrore që thithin karamele pambuku e vaj parfum që e shpërndan atë butësisht në të gjithë dhomën. Forcon shtëpinë tuaj me aromë freskuese parfum karamele pambuku. Gjithashtu është një kombinim i ndritshëm i agrumeve japoneze dhe shegës, me jaseminin e vanilje.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12792 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »