SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bojë Italiane " Azhar "
Çmimi :
€36.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Boja Azhar është një produkt Italian, për lyerjen e sipërfaqeve të brëndëshme. Produkti AZhar është një bojë me bazë përbërësish akreliku dhe pikmenteve të shtuara të cilat e bëjnë më rezistente ndaj ndrushimeve klimaterike. Azhar është një bojë e bërë për të garantuar një mbulim të pëkryer të difekteve të mureve. Boja bënë një mbulim të mirë të sipëfaqes, është e lehtë për tu punuar dhe ka një hapje të shkëlqyer. Boja është e çertifikuar nga Komuniteti Europian me çertifikatë, ISO 9001. Përdorimi: Boja Azhar përdoret për sipërfaqe murale të brëndëshme dhe të jashme. Në fillim pastrohet sipërfaqja dhe më pas i jepet një dorë astar Vinil Fix. Kur sipërfaqet murale janë të reja, boja mundë të aplikohet direkt. Mbasi janë tharë sipërfaqet murale nga astari, aplikohet lyerja me bojën Yuri e cila mbulon gjurmët e bojës së mëparshme lehtësisht. Nuk mund të aplikohet lyerja në temperatura më të ulta se 5° C. Karakteristikat Teknike: Konfeksione 14 Lt. Ngjyra e Bardhë. Lyhen 10 mq/lt me një aplikim. Aplikimi me Furçe, dora e parë: Boja hollohet 35-40%. Aplikimi me Furçe, dora e dytë: Boja hollohet 20-35%. Aplikimi me Rulë: Boja hollohet 20-35%.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12778 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »