SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy Gear
Çmimi :
€261.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Punon vetem me Galaxy S4, S3 dhe Note II, III. Bluetooth® v 4.0 Video Playback Codec: H.264Video Playback Format: MP4 Video Recording: 720p@30fps Audio Playback Codec: AACAudio Playback Format: M4A 1.9 MP, BSI Sensor Auto Focus, Sound & Shot available Type: sAMOLED Size: 1.63" (41.4 mm) Resolution: 320 x 320 4 GB Internal memory + 512 MB (RAM) 800 MHz Processor Dimension: 56.6 x 36.8 x 11.1 mm Samsung Services: Samsung Apps, ChatON Additional Features: Smart Relay, S Voice, Memographer, Voice Memo, Auto Lock, Find My Device, Media Controller, Pedometer, Stopwatch, Timer, Safety Assistance

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12776 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »