SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Khol and Contour
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Një formulë që siguron një qëndrim 16 orësh. I pasuruar me pigmente të pastërta për një rezultat të fortë që në prekjen e parë. Një formulë e butë që shkrihet lehtë, që respekton zonat delikate të syrit, ideale për tu përdorur edhe brenda edhe jashtë vijës së syrit. Përman dyll bimor dhe vitaminën E. I përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe për përdoruesit e lenteve.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12738 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »