SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kellef Jorgani Dopio
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Këllëf Jorgani Winter Cift. Përmbajtja e tij është 100% pambuk,dhe antialergjik. Me dizenjo të përshtatshme për stinen e dimrit. Prmasat 200 x 220 cm.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12713 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »