SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Contour Clubbing Waterproof
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois Contour Clubbing Waterproof. Lapsi i syrit Contour Clubbing Waterproof është mënyra e përkryer për ta përfunduar një pamje tërheqëse smokey. Formula e tij rezistuese ndaj ujit bën të dukshme përshtatjen e duhur të ngjyrave. Cilësia e tij tepër e butë dhe rrëshqitëse e pasur me vajëra pambuku për shkruan intensivisht vijën e syrit duke e vënë atë në pah.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12710 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »