SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Effet Smoky
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois Effet Smoky. Një pamje smokey eye në dispozicion me 5 ngjyra e arritur shumë lehtë vetëm me dy hapa. Hapi i parë është ta vendosim vijën rreth syrit siç kemi dëshirë e më pas hapi i dytë duhet me furçën shumë natyrale e të butë të zbusim pak ngjyrat duke mundësuar kështu një shkrirje perfekte të ngjyrave për një sy shumë të bukur dhe tërheqës. Gjithashtu është e mirë për syrin tonë sepse përmban lloje të ndryshme dyllesh, vitaminën E dhe C dhe ka një tolerancë të madhe edhe ndaj syve të ndjeshëm.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12709 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »