SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kaci me Bishtë
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kaci plastike e një cilësie të lartë dhe e paisur me bishtë, e cila është e paisur me një shtresë të hollë gome, që bënë më të letë marrjen e mbeturinave.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12701 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »