SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nokia Lumia 520
Çmimi :
€179.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nokia Lumia eshte konkurrenti me Windows Phone 7 qe pavaresisht cmimit, ofron specifika te larta dhe dizenjo te bukur. Dimensionet: 119.9 x 64 x 9.9 mm
Pesha: 124g
Ekrani: 4" TFT Touchscreen
Sistemi Operativ: Microsoft Windows Phone 8
Karta e Memorjes: Memorje e brendshme 8GB
Procesor: 1 GHz Dualcore
RAM: 512 MB
Bateria: Li-Ion 1300 mAh

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12681 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »