SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nokia Lumia 620
Çmimi :
€179.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nokia Lumia 620 eshte gjenerata e dyte e celulareve me Windows Phone, fuqizohet nga Windows Phone 8 dhe nga pamja, duket qarte qe po synon tregun e te rinjve. Dimensionet: 115.4 x 61.1 x 11 mm
Pesha: 127g
Ekrani: 3.8" TFT me 16M ngjyra, 480 x 800 pixels (246 ppi)
Sistemi Operativ: Microsoft Windows Phone 8
Karta e Memorjes: microSD deri ne 64 GB, me 8 GB memorje te brendshme
Procesori:: Dual-core 1 GHz Krait
RAM: 512 MB
Bateria: Li-Ion 1300 mAh

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12679 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »