SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nokia Lumia 710
Çmimi :
€136.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nokia Lumia 710 i bardhë. Nokia Lumia eshte konkurrenti me Windows Phone 7 qe pavaresisht cmimit, ofron specifika te larta dhe dizenjo te bukur. Dimensionet: 119 x 62.4 x 12.5 mm Pesha: 125g Ekrani: 3.7" TFT Touchscreen me 16M ngjyra, 480x800px (252ppx) Kamera: 5 MP Sistemi Operativ: Microsoft Windows Phone 7.5 Karta e Memorjes: Memorje e brendshme 8GB pa mundesi zgjerimi Procesor: 1.4 GHz Scorpion RAM: 512 MB Bateria: Li-Ion 1300 mAh

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12678 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »